• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
1-15905.png

Otwarte Strefy Aktywności – pozyskaliśmy kolejne środki!

Dodano: 2019-06-11

Gmina Celestynów z sukcesem złożyła wniosek o udzielenie dotacji ze środków Funduszu Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki na zakup do dwóch sołectw urządzeń w ramach siłowni plenerowej oraz urządzenie strefy relaksu i terenu przyległego. W jednej z tych miejscowości przewidziany jest również plac zabaw.

Wysokość dofinansowania wyniesie 68 100,00 zł i jest przeznaczone na realizację zadania inwestycyjnego w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - „Otwarte Strefy Aktywności edycja 2019".


Zadanie inwestycyjne polegać będzie na budowie dwóch Otwartych Stref Aktywności zlokalizowanych w miejscowościach Dąbrówka oraz Ponurzyca. Dla miejscowości Dąbrówka zakupionych zostanie 8 różnych urządzeń siłowni plenerowej, wykonana strefa relaksu obejmująca: stół do szachów/warcab i tenisa stołowego, kosze na śmieci oraz nasadzenia krzewów. W miejscowości Ponurzyca dofinansowanie obejmie siłownię plenerową – zakup 6 różnych urządzeń, strefę relaksu obejmującą: zakup: ławek, stół do szachów/warcab i tenisa stołowego, nasadzenia krzewów, zakup koszy na śmieci oraz doposażenie placu zabaw w 3 urządzenia zabawowe tj: linarium, drabinka wielofunkcyjna, huśtawka metalowa bocianie gniazdo. Plac zabaw zostanie ogrodzony. Zadanie ma być zrealizowana do 15 października br.

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw