• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
20190623_194605.jpg

Piknik Rodzinny w Zabieżkach

Dodano: 2019-07-02

Za nami już 4 Piknik Rodziny, który zorganizowano w sołectwie Zabieżki. W tym roku odbył się on w wyjątkowym dniu - w Dniu Ojca przypadającym 23 czerwca. „Postaw na Rodzinę” takie hasło towarzyszyło jego uczestnikom.
Imprezę rozpoczął pokaz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, podczas którego pod nadzorem opiekunów swoje umiejętności prezentowały dzieci z sołectwa. Potem przyszedł czas na świętowanie Dnia Ojca. Zaprezentowano specjalne przedstawienie, recytowano wierszyki oraz wręczono karty z życzeniami. Dla dzieci w nagrodę za przygotowania do pikniku zapewniono wiele atrakcji. Na zewnątrz czekały na nich animatorki, które zachęcały do wspólnej zabawy i udziału w grach i konkursach. Natomiast w budynku OSP dla starszych uczestników imprezy przygotowano występ zespołu Zawsze Młodzi z Kołbieli oraz prezentację historii Zabieżek. Tuż przed godz. 20:00 dzieci miały okazję wziąć udział w zabawie obsypywania się kolorowym piaskiem. Cieszyło się to ogromnym zainteresowaniem. Dla dopełnienia pikniku na scenie wystąpił zespół COVER, który zachęcił wszystkich do tańca. Podest wypełniony po brzegi spełniał swoją rolę do późnych godzin wieczornych.


Za okazane wsparcie Sołectwo Zabieżki dziękuje Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Celestynowie oraz Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby piknik był wyjątkowy serdecznie dziękuję.


Agnieszka Wojtaś

Fotorelacja dostępna na Fb

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw