• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
nowejawinternecie.jpg

Finanse w sieci? To już nie problem!

Dodano: 2019-09-26

Za nami pierwsze szkolenie w ramach programu Ja w Internecie! Odbyło się ono w dniach 21-22.09.2019 r. i dotyczyło głównie wykonywania transakcji finansowych – nie tylko jak je przeprowadzać, ale jak robić to bezpiecznie. Niebawem odbędą się też szkolenia z zakresu kultury w sieci, portali społecznościowych i bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Dwudniowe szkolenie odbyło się w ramach programu „Ja w Internecie – Finanse i transakcje w sieci”. Uczestnicy mogli zgłębić płatności elektroniczne. Za pomocą wersji demonstracyjnej strony internetowej banku dokonali wirtualnego przelewu, założyli lokatę oszczędnościową, zaciągnęli kredyt oraz wykupili ubezpieczenie. Dowiedzieli się co zrobić i na co zwrócić uwagę, aby dokonywane przez nich w sieci transakcje były bezpieczne oraz jak bezpiecznie korzystać z nowych technologii przy płatnościach w życiu codziennym.


Na spotkaniu uczestnicy dowiedzieli się również jak wyszukiwać sprawdzonych i przydatnych informacji w Internecie, jak korzystać z udostępnionych w Internecie materiałów bez łamania przepisów praw autorskich oraz do czego mogą posłużyć komunikatory i portale społecznościowe.


W ramach programu prowadzone są jeszcze zapisy na drugie seminarium szkoleniowe ze ścieżki szkoleniowej „Finanse i transakcje w sieci”. Odbędzie się ono 28-29 września 2019 r. w godzinach: 8.00-14.00 w Urzędzie Gminy w Celestynowie (sala Konferencyjna - I piętro).

W ramach projektu przewidziano również inne ścieżki szkoleniowe:
- Rodzic w Internecie (3 szkolenia)
- Kultura w sieci (2 szkolenia)
- Działam w sieciach społecznościowych (3 szkolenia)

Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie projektu.

Aby wziąć udział w jednej z nich należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych a następnie dostarczyć do Urzędu Gminy Celestynów – pokój 33, II piętro (więcej informacji pod nr telefonu 508-333-631).


Serdecznie zapraszamy do udziału!

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa.

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw