• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
DSC_0546.JPG

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! - NA DRODZE!

Dodano: 2019-11-12

Podobnie jak w latach ubiegłych w ramach akcji „DAJ SIĘ ZAUWAZYĆ NA DRODZE” apelujemy do Państwa o zachowanie bezpieczeństwa na drogach i wyposażenie się w odblaskowe elementy.


Dni są coraz krótsze, wieczór zapada szybko. Wszyscy razem powinniśmy dbać o bezpieczne poruszanie się po naszych drogach. Dlatego w ramach corocznej akcji zapraszamy wszystkich użytkowników dróg, a przede wszystkim pieszych i rowerzystów po odbiór darmowych kamizelek do Biura Mieszkańca w Urzędzie Gminy w Celestynowie przy ul. Reguckiej 3.


Jeśli w Twoim samochodzie brakuje kamizelki dla pasażera, jest to świetna okazja, aby zadbać o wyposażenie dla tych, których wozimy. Wieczorem, rowerzyści i piesi którzy nie posiadają odblaskowych elementów sa NIEWIDOCZNI NA DRODZE lub widoczni „ w ostatniej chwili”! Wiemy, że wśród mieszkańców gminy nie brakuje pasjonatów spacerów i kolarstwa bez względu na pogodę. Dlatego tez zadbajmy o własne zdrowie i życie. Zapraszamy do Biura Obsługi Mieszkańca po odbiór darmowych kamizelek.


Wszyscy bądźmy bezpieczni!

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw