• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
cel2.jpg

Sztab 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Celestynowie

Dodano: 2020-01-08

12 stycznia 2020 roku w całej Polsce odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wielu lat w Celestynowie grupa ludzi związanych ze Szkołą Podstawową w Celestynowie tworzyła sztab by wspomagać szlachetną ideę ogólnopolskiej akcji. Również i w tym zarejestrowała sztab, dzięki któremu 60 wolontariuszy ze szkół podstawowych w Celestynowie, Kątach, Starej Wsi, Ostrowie oraz Kołbieli, będzie przeprowadzać zbiórkę pieniędzy na ulicach swoich miejscowości na terenie gmin: Celestynów i Kołbiel.


Godziny zbiórki zależą od miejscowości np. w Celestynowie wolontariusze startują o 7.00 a kończą o 19.30. W pozostałych miejscowościach godziny zbiórki zależą od lokalnych organizatorów.


W tym roku odbędzie się uliczna kwesta, nie będzie części artystycznej oraz warsztatów w dawnym budynku gimnazjum. Zachęcamy do okazywania życzliwości kwestującym wolontariuszom, którzy swoim działaniem wspierają zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Niech uśmiech wyleczonego dziecka będzie w przyszłości wyrazem najgłębszej satysfakcji ze wspierania akcji charytatywnych.


Życzymy udanych spotkań z wolontariuszami.

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw