• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
ZuzannaSzopa.JPG

„Pocztówka z Gminy Celestynów” - wyniki internetowego konkursu fotograficznego

Dodano: 2020-07-31

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Celestynowie na wiosnę tego roku ogłosił konkurs internetowy „Pocztówka z Gminy Celestynów”. Udział w konkursie wzięły uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie, dzieci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wsi oraz osoby dorosłe.

Komisja oceniła prace konkursowe wg zgodności tematu fotografii z tematyką konkursu, pomysłowości, wrażeń artystycznych oraz umiejętności interesującego spojrzenia na zadanie postawione przed uczestnikami konkursu.

W kategorii I - klasy IV-VIII szkoły podstawowej komisja przyznała I miejsce Zuzannie Szopie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Jordan Jakubiszyn i Zuzanna Dylak z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie oraz Zbigniew Laskus i Michał Woźniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wsi.

W kategorii II - szkoła średnia i osoby dorosłe Przyznano 3 miejsca:
I miejsce - Aneta Grochowska, II miejsce - Ewelina Szopa, III miejsce - Ireneusz Grochowski.


Wyróżnienia otrzymali: Jan Klejn, Jarosław Bąk, Jacek Kędziorek, Renata Bąk, Martyna Kędziorek, Michał Bąk, Agnieszka Matosek, Janina Klejn, Edyta Dylak.

    I miejsce w kategorii klasy IV - VIII szkoły podstawowej - ZUZANNA SZOPA - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie

   I miejsce w kategorii szkoła średnia i osoby dorosłe - ANETA GROCHOWSKA

   II miejsce w kategorii szkoła średnia i osoby dorosłe - EWELINA SZOPA

   III miejsce w kategorii szkoła średnia i osoby dorosłe - IRENEUSZ GROCHOWSKI

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw