• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
DSC_0446.JPG

Kino na „leżakach” w Celestynowie

Dodano: 2020-09-08

Blisko 80 osób obejrzało komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi” w reżyserii Hugo Gelin w ramach Plenerowego KINA na leżakach. Seans odbył się na Orliku w Celestynowie, w piątek - 4 września. Dobrego humoru widzom nie popsuła nawet pojawiająca się co jakiś czas mżawka.


Kino w plenerze było ofertą przygotowaną przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Celestynowie. Na mieszkańców czekały leżaki, a tuż przed rozpoczęciem seansu niespodzianka. Spośród osób, które zdecydowały się ten wieczór spędzić na seansie filmowym, Wójt Gminy Celestynów Witold Kwiatkowski wraz z Dyrektor GOKiSu Joanną Mokrzycką wylosowali pięć osób, które otrzymały zestaw gadżetów promocyjnych Gminy Celestynów oraz dziesięciu widzów mogący odebrać bon na bezpłatne pudełko popcornu.


Piersi uczestnicy seansu zaczęli przychodzić już tuż po godzinie 20:00. Przy wejściu witali ich pracownicy GOKiSu. Każdy mógł otrzymać zawieszki odblaskowe i aktualny numer „Celestynki”. Czekało na nich również stoisko z popcornem, nachosami i watą cukrową. Projekcja filmu rozpoczęła się chwilę po rozdaniu wylosowanych upominków.


Wydarzenie odbyło się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i zaleceniami sanitarnymi, nad bezpieczeństwem czuwali pracownicy ochrony oraz patrol policji.


Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację wydarzenia oraz widzom za spędzenie tego wieczoru razem z nami.

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw