• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
DSC_0176kopia14.JPG

Ośrodek zdrowia z nowoczesnym gabinetem rehabilitacyjnym

Dodano: 2020-09-14

Pacjenci Samodzielnego Publicznego Ośrodka Zdrowia w Celestynowie już korzystają z przebudowanych pomieszczeń gabinetu rehabilitacyjnego. Odbiór inwestycji miał miejsce pod koniec sierpnia, a wprowadzenie pacjentów na początku września.


Pełny zakres usług gabinetu rehabilitacyjnego dostępny jest już z wykorzystaniem przebudowanych pomieszczeń. Do dyspozycji jest gabinet USG, gabinet do zabiegów z wykorzystaniem pola magnetycznego, diatermii, dwie sale rehabilitacyjne, w tym jedna zapewniająca 5 indywidualnych stanowisk, a także ciemnia i gabinet okulistyczny oraz pomieszczenia gospodarczo-socjalne.


Przeprowadzone prace znacznie poprawiły funkcjonalność pomieszczeń, podwyższając komfort podczas wykonywanych zabiegów, zarówno osób z nich korzystających jak i personelu ośrodka. Zostały one unowocześnione i dostosowane do potrzeb pacjentów. Przebudowa obejmowała roboty budowlane w zakresie branży sanitarnej, elektrycznej i budowlanej. W ich wyniku kompleksowo wymieniona została instalacja elektryczna, sanitarna. Wyremontowano sufity, ściany, podłogi i posadzki. Postawiono dodatkowe ścianki działowe, zamontowano klimatyzację i dodatkowe elementy ułatwiające poruszanie się w ogólnodostępnej przestrzeni osobom z ograniczeniami ruchowymi.


Koszt prac to 474.136,39 zł, realizowała je firma wybrana w postępowaniu przetargowym La Belle Maison Michał Kuntkowski.

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw