• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
nauczyciele.jpg

Dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 2020-10-14

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej ze względu na pandemię nie jest obchodzony tak uroczyście, jak zawsze. Jednak my wszyscy, Samorząd Gminy Celestynów wraz z mieszkańcami pamiętamy o nauczycielach i wszystkich pracownikach szkół i przedszkoli, o waszej codziennej pracy związanej z przekazywaniem wiedzy z wielu dziedzin i kształtowania młodych pokoleń. Pamiętamy również o rodzicach, którzy są pierwszymi nauczycielami dla swoich dzieci. Wszak edukacja to nasza wspólna sprawa. Niech wyrazem naszej szczególnej wdzięczności będą zwyczajne, a jednak wymowne słowa - BARDZO DZIĘKUJEMY.
W tym wyjątkowym czasie życzymy Wam wszystkim cierpliwości, wytrwałości w realizacji postawionych sobie celów oraz wielkiej wyrozumiałości dla uczniów i przedszkolaków.
Niech Wasze nowe sposoby pracy będą jak najbardziej adekwatne do potrzeb i sprawdzą się w obecnej rzeczywistości oraz przyniosą Wam wiele satysfakcji i zadowolenia. Bądźcie zdrowi, uśmiechnięci, kreatywni, miejcie dużo satysfakcji i radości z pracy.


Z najlepszymi życzeniami

Przewodniczący  Rady Gminy Celestynów

Romuald Ziętala

Wójt Gminy Celestynów

Witold Kwiatkowski


                                                                                

                                                                             

                                                                    
 

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw